| Vernusio a întrebat:

Voua va asculta/va implineste Dumnezeu rugaciunile?

5 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Da,Dumnezeu împlinește rugăciunile care sunt în armonie cu voința sa.

| ania a răspuns:

Da

| Diaboliq a răspuns (pentru ania):

Daca te-ai rugat pentru bani si urmatoarea zi a venit alocatia asta nu inseamna ca D-zeu ti-a "raspuns" la rugaciune...

| vocea a răspuns:

Normal, ar trebui sa ne bucuram ca deschidem in fiecare zi ochii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar de ar fi existat "dumnezeu" asta crestin nu cred ca ar fi ascultat nimic pentru ca ar fi fost prea ocupat sa omoare oameni pentru asa zisele lor "pacate".

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Nup.
Nu ma rog la "Dumnezeu". straight face