| AmandytaErhan a întrebat:

Vreau sa imi spuneti tot ce stiti despre evrei, dar nu despre re
Igie si istorie co despre caracteristici, cum identifici de exemplu un evreu. Eu stiu ca ei sunt foarte destepti si vicleni si ca au nasul mare si un miros specific.

8 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Au cipilica pe cap, arata ca un om dar te gandesti ca nu e om

| Zenit313 a răspuns:

Cei mai bogati oameni din lume care traiesc ca niste capuse pe spatelel noastru,nu muncesc si fura(cu acte).
Dealungul istoriei au finantat ambele tabere ale razboiului, pentru ca este profitabil, asta se intampla si in prezent.
Controleaza sistemul monetar si Mass Media...

Nu sunt rasist, dar nu sunt oameni, fiintele umane au sentimente! happy

Si NU este paranoia.....dovezile si faptele sunt incontestabile!

Răspuns utilizator avertizat
| Zenit313 a răspuns (pentru TheMechanix):

Nici eu nu am crezut, dar cerceteaza un pic! happy

| DyNo a răspuns:

Ma tem ca intrebarea ta este la categoria nepotrivita.
Draga mea, tu vrei ca noi sa-ti spunem stereotipuri despre evrei. Ceea ce ai spus tu despre ei ( ca sunt destepti, au miros specific, etc. ) sunt stereotipuri, deci mai bine ai cauta pe Google, daca vrei sa afli asa ceva.

| ManStrong a răspuns:

Se pare ca te incadrezi foarte bine in aceste doua categorii.

| andreiush25 a răspuns:

Paranoia

| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Pur si simplu i-as gaza pe toti!