| tpb a întrebat:

17 ani, barba a incetat sa mai creasca(adica nu mai cresc fire noi de doi ani)...am lasat sa treaca vremea,crezand ca e o chestiune de timp, dar am ramas cu perciuni si musteata de la 15 ani... de asemenea,pe partea dreapta a fetei,la baza perciunului parul creste in toate directiile,ca un vartej,in timp ce pe partea stanga a crescut drept, de sus in jos.
ce pot face? sugerati tratament va rog, funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Liviu a răspuns:

Nu ai ce face, si eu am vartej pe partea dreapta in jos spre ureche, dar tot port barba, o tund si nu se observa.Nu toti suntem izestrati cu obarba frumoasa, insa unii suntem inzestrati cu o minte sclipitoare, altii cu o inima iubitoare, un suflet bland si asa mai departe.Nu fi ieftin la faina si scump la tarate.