| lavinia_6608 a întrebat:

A auzit cineva de sapunul kapus? este pentru igiena intima. unde se gaseste stie cineva?
care sunt cele mai recomandate produse pentru igiena intima?
doctorii nu recomanda sapunurile obisnuite si gelurile.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| monicaclaudia a răspuns:

Da am auzit de el si stiu ca in germania exista mai multe nu stiu ((
dar eu folosesc nivea si pot ca sa zic ca e primul sapun lichid cu un pH 4, 6 si nu trebuie cautat mult ca e peste tot ((

7 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Pentru igiena intima sunt recomandate sapunurile si gelurile fara parfum. Gasesti si la avon si la metropolitan... are si nivea unul, parca. Poti cauta intr-un supermarket sau la un reprezentant avon/metropolitan.

| MihaiA a răspuns:

Http://www.kappus-seife.de/, avea mama pe cineva mai demult care aducea sapunuri d-astea :D

| MihaiA a răspuns:

Http://www.inmotion.ro/index.php?a=15206 cumpara si tu de aici :)) desi comanda minima e de 30 de bucati cred? :-s

| beba a răspuns:

Eu folosesc un gel cu echinaceea.este minunathappyam o prietena care imi tot trimite pentru ca eu nu mai locuiesc in tara si aici nu se gaseste.Se numeste Herbagen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sapunul kappus se gaseste in magazinele Cora, 150 gr

http://www.inmotion.ro/index.php?a=15206

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...mai fetelor hai, eu stiam ca vaginul se autocurata, de ce trebuie spalat daca nu -s alte problema? Nu stiti k modifica PH-ul?, etc... Ai consultat un medic de specilalitate? Psiho

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Produsele kappus le gasesti pe www.cosmetics4you.ro