| AvalohAlyn a întrebat:

A citit cineva cartea "Poti sa-ti vindeci viata" scrisa de autoarea Louise L.Hay sau alta carte scrisa de aceasta doamna? Care? Cum este? V-a ajutat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| crazypop a răspuns:

Buna, e o carte care te ajuta foarte mult daca doresti sa ai incredere in tine, sa te iubesti pe tine si sa te incarci cu emotii si ganduri pozitive zi de zi, practic e o carte care te ajuta foarte mult sa faci tot ce iti doresti sa crezi in visul tau si dorinta ta, cam tot ce a scris Louise L.Hay se refera la dezvoltare personala si spirituala, te invata sa gandesti pozitiv, sa ai incredere in tine, sa nu te lasi influentat de ceilalti si sa faci ce iti place tie cel mai mult.
Sa ai o zi frumoasa si plina de bucurie!