| Lioana a întrebat:

A facut cineva sedinte de Reconnective healing? Daca da, ce efecte au avut asupra voastra?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Sunt membru al Asociației Olandeze contra Escrocilor Medicali. Deci: ghici ce ti-aș răspunde.

| carevaescu a răspuns:

Sunt multe soiuri de șarlatanism, iar Reconnective Healing e una din ele. In alte cuvinte, e clar o frauda.

Ma cam bulverseaza ca nu există legi împotriva acestor practici. Oare nu-i declara nimeni la protectia consumatorilor?

In fine, ai mai multă grija de banii tai.

| Lioana explică (pentru carevaescu):

Ma interesează doar parerea celor care au incercat.

| teclado a răspuns:

Eu cred da țin de satana de diavol