| Oanny a întrebat:

A folosit careva capsule din otet de cidru de mere? sunt bune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, la mine incepe sa se cunoasca deja...

| BUBULINA a răspuns:

Pentru ce sunt?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, foarte bun, dar nu daca ai stomacul sensibil sau predispozitie la ulcer. dar sa vezi cidrul de mere ce bun este!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capsulele cu extract din Otet Cidru de Mere (Cider VIn) sunt pentru slabit si pentru detoxifierea organismului. Vezi aici mai multte detalii
http://www.tratamente-boli.com/......psule.html

| hiddenlove a răspuns:

Da sunt fft bune si eu le-am incercat numai ca dupa ce nu le-am mai luat ghici ce? am pus dublu inapoi kg care le dadusem joss.