| anonim_4396 a întrebat:

A folosit cineva pasta de dinti Pearl Drops Replenishing White? Eu o folosesc de cateva saptamani si am observat o albire a dintilor insa mi-e teama sa nu afecteze smaltul daca folosesc exclusiv aceasta pasta, mai ales ca mi-au aparut 2 carii intre timp. Ce parere aveti, se poate folosi alternativ cu o alta pasta de dinti pentru a continua albirea dintilor, dar in acelasi timp sa le pastrez si sanatatea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

Du-te la un stomatolog.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am cumparat azi produsul si sunt curioasa de rezultate. Am citit pe forumuri ca intr-adevar are efect de albire...ramane de vazut daca functioneaza si la mine.

| ginaosar a răspuns:

Vezi aici http://edent.cabanova.com/albirea-dintilor.html
Este foarte bun sper sa te ajute