| Username272 a întrebat:

A folosit cineva priligy? Dapoxetina pentru ejacularea precoce, mie mi-a recomandat un medic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Este foarte buna la nevoie, înainte de actul sexual. A nu se combina cu alcool.

| Username272 explică (pentru Donsavas):

Ai testat pe propia piele?

| Donsavas a răspuns (pentru Username272):

Este testată clinic si are vânzări uriașe

| Username272 explică (pentru Donsavas):

Mersi