| AvalohAlyn a întrebat:

A folosit cineva Silfide Complex de slabit de la Alevia? A dat rezultate? Cat ati luat? Ati slabit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Sa mananci mult zmeura si sa bei apa cu lamaie, vei pierde o multime de calorii si vei slabi mult mai bine si sanatos!

| Annamaria21 a răspuns:

Am folosit eu, niciun rezultat, am luat si visislim, la fel, niciun rezultat, am luat si colon help, a fost singurul care m-a ajutat sa slăbesc cele 3 kg

| Sorinx a răspuns:

Stii care e cel mai bun tratement? Sa faci sport, dar sa ai o costinta puterica tu impresia ca niste tratamente ieftine te pot ajuta sa scapi de grasime? Du-te si tu prin parcuri alearga, daca ai posibilitatea sa te duci la sala si in maxim 2-3 luni de sala vei slabi f mult, crede-ma