| Alex_9605 a întrebat:

A folosit cineva Skinoren pentru acnee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| annda a răspuns:

Eu. Si la mine a dat rezultate. big grin

| cutie a răspuns:

Ioo nutongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. este unul din multele produse care le-am folosit pentru acnee, dar nu mi-au fost de folossad...pana am incercat cu ceai de musetelwinking...nu mai am nici urma de coswinking...foloseste-l, e ceva natural din plante, nu toate porcariilehappy.bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Institutul Cantacuzino creeaza auto-vaccin pentru acnee, eficace 100 %, nu raman cicatrice. Pret 20 roni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| felina a răspuns:

Daca ai acnee sau cel putin tenta de acnee foloseste Retin-A Crema.Este o crema pe cate ti-o recomand sincer, fiind si la un pret super acceptabil(se gaseste la Farmacii, la pretul de 13-14 lei)

| cristina_8175 a răspuns:

In primul rand vreau sa spun ca primul tratament a fost cu zynerit 5 luni primele 2 luni avea efecte dar dupa aceea nu.Tratarea acneei a urmat cu crema bioderma dar mai putine rezultate dupa care medicul mi-a dat crema skinoren. Efectele sunt foarte bune! Trebuia sa ma dau dimineata si seara, mie una in urmatoarea zi imi ieseu cosurile.Eu nu te-as sfatui sa cumperi crema inainte de a intreba medicull.pentru unii nu e buna si au diverite reactiitongue