| crista18 a întrebat:

A folosit cineva WHITE LIGHT pentru albirea dintilor? as dori sa stiu daca functioneaza!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| zamy a răspuns:

Da, e bun daca vrei sa arunci banii aiurea...lumina aia albastra nu are nicio legatura cu razele UV folosite in albirea dintilor la stomatolog cu lampa ZOOM! (UV). Este doar un bec albastru. Cat despre substanta...ineficienta. Produs fabricat in China.

Daca vrei rezultate ca lumea, incearca Crest Whitestrips. Vezi aici: http://albirea-dintilor.com/

| ginaosar a răspuns:

Vezi aici http://edent.cabanova.com/albirea-dintilor.html
Este foarte bun sper sa te ajute

| Alina2910 a răspuns:

Da e buna