| frum a întrebat:

A fost cineva la antrenamente fitbike?
Ajuta la slabit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau un sfat, daca vrei cu adevarat sa slabesti eficient, repede si cu rezultate rapide contacteaza-l pe Dragos Vultur. Antrenamentr in real cat si in mediul online, diete etc.

| frum explică (pentru anonim_4396):

L-am
contactat, am platit dar din prima zi m-am
dat batuta. foarte greu pentru cat pot eu duce. nu am reusit sa fac nici 30% pentru ca era prea intens antrenamentul pentru mine. imi pare rau pentru ca vad ca are
rezultate deosebite, dar nu reusesc...

| Cosmin86 a răspuns (pentru frum):

Inseamna ca e un antrenor PROST daca nu a personalizat antrenamentul a.i. sa-l poti duce.

| Pandicornita a răspuns:

E foarte bun si pentru musculatura. Daca vrdi sa mergi la antrenament de grup profesorii sunt ffffffff ok. Funda?