| SERIALS a întrebat:

A fost cineva la un masaj erotic? Cum a fost? Care este procedura? Ce ti se face? Care sunt preturile? Orice detaliu e important

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Lo, doar nu crezi ca o sa recunoasca aici. Care sa fie, o tipa dezbracata iti face masaj, daca e un loc serios doar atat. Daca e loc din ala mai dubios, pe langa tariful initial ii mai dai ei ceva pentru ''finalizare''.

| SERIALS explică (pentru Wr3nch):

Finalizarea inseamna sa faca cu gura sau sa te ajute doar cu mana?

| Wr3nch a răspuns (pentru SERIALS):

Depinde de loc si de cat platesti. La unele e ''unde vrei tu.''

| Wr3nch a răspuns (pentru SERIALS):

Preturi nu iti dau, variaza prea mult in functie de loc si vrei sa faca. Dar nu as merge fara cateva sute de lei.

| Sofer a răspuns:

A fost foarte plăcut. Merita sa încerci o data în viața.

| JicaContra a răspuns:

Pretul: iei anuntul si dai telefon
dupa care te duci cu atat si nimic mai mult ca sa nu fie teapa si sa ti-o traga in alte parti decat iti doresti tu
simBlu