| anonim_4396 a întrebat:

A fost cineva la urolog? Cum sa scap de inhibiții, ajutor va rog, când ma gândesc ca trebuie sa merg îmi apar "fluturi in stomac", îmi e f rusine sa merg și nu stiu la ce sa ma aștept, e prima data, însă trebuie neaparat sa merg, dar parca nu pot, am vorbit și cu doctorul, mâine am programare, dar ma gândesc sa nu merg, voi ce ați face in locul meu? Sa merg? Sau sa anulez programarea și sa văd dacă nu ne rezolva problema de la sine

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi si iti scoti pùla cei asa greu. Numa sa nu puta a tiganii din tiganie

| doctorandus a răspuns:

Mergi, pentru el e rutina, nu are nimic personal cu tine.

| Donsavas a răspuns:

Nu ti recomand sa anulezi programarea. Mergi,vei fi ușurat după iar data viitoare nu vei mai avea problema asta. Urologul obisnuieste sa examineze părțile intime ale foarte multor bărbați și,de obicei, discuta despre orice nelămurire sau problema de natura sexuala. Este urolog, cu asta se ocupa, Sa nu ti fie jena! Sunt altii care n au de ales si se dezbracă de urgență în fața medicilor de pe salvare. Cand e nevoie, pur si simplu accepți si nu dai inapoi.

| Țoglă a răspuns:

Și eu am fost când eram mic.
Mi-a fost rușine dar mi-a trecut.Cu asta se ocupă.
Trebuie neapărat să mergi să te consulte.