| CarBBoN a întrebat:

A incepit recent sa ma doara in zona rinichiului drept cand pasesc cu piciorul drept. Rar se intampla asta si se intampla deodata, cand stau jos in orele de clasa si dupa ma ridic in pauza. Ma doare doar cand pasesc cu piciorul drept si dureaza in jur de 10 minute chestia asta. Ce poate sa insemne?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Vezi ca poate sa te doara si mijlocul, nu neaparat rinichiul, poate ai tras curent. Daca nu ai probleme cu urinarea nu ai treaba cu rinichii.

| cyupaku a răspuns:

Se pare ca sunt ceva probleme de la coloana