| PumpkinDoll a întrebat:

A inceput sa ma doara capul acum vreo 3 ore,asa brusc,ma doare tot capul,spate,frunte, tample...ma doare mai rau daca il misc sau il "scutur".Ii raceala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Desteptaciunea, iasa afara. laughing probabil răceală.

| AlexSalling a răspuns:

Nu are cum sa fie raceala, la cat de cald ii afara. Mai iti merg caloriferele? Pana nu le-am oprit m-a durut capul toata ziua, habar n-aveam de la ce. Era caldura.

| Victoria18 a răspuns:

Inceput de raceala.

| RSfan a răspuns:

Poate pentru ca ai stat cu nasul prea mult in calculator

| Kawaii123 a răspuns:

Si pe mine m-a durut capul azi, a fost multa nebunie, am fost la o aniversare big grin