| LuxLucis a întrebat:

A inceput sa ma doara spatele acum vreo luna. Eu am prostul obicei sa imi trosnesc spatele, sa ma intind pana pocneste, asta in special in fiecare dimineata. Durerile pot fi din aceasta cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca pot fii cazuate de aceste troznituri si pocnituri, fiindca nu sunt normale!