| marianflorinn a întrebat:

A incercat cineva Biomicin Forte si Biosept de la Fares? Niste pareri va rog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| FaraNume00 a răspuns:

Sunt foarte bune amândouă

| marianflorinn explică (pentru FaraNume00):

Eu le am luat pentru ca mi-a iesit la analize stafilococul alb.dar mai rau mi-au facut astea de la Fares straight face

| FaraNume00 a răspuns (pentru marianflorinn):

Atunci ia de la biomicin