| Irina009 a întrebat:

A incercat cineva dieta militara? Daca da vreau sa stiu daca chiar functioneaza

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| vladhacker a răspuns:

Da functioneaza eu n-am incercat dar fratele meu mai mare da si chiar la ajutat avea 84kg si acum are 49 big grin
sper ca te-am ajutat plsss funda :}

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Orice dieta cu putine calorii functioneaza

| DovleacTurbat a răspuns (pentru RAY):

E greu cu ei laughing.

| vladhacker a răspuns:

Mersi