| AvalohAlyn a întrebat:

A incercat cineva pastilele sau ceaiurile de slabit?(doar cine a incercat sa raspunda)?
V-a ajutat? Ati slabit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca vrei la spital, incearca-le.

| peperonies a răspuns:

Nu ajuta. daca vrei sa slabesti nu mai bea altceva in afara de apa si nu mai manca nimic facut cu zahar, faina, orez sau cartofi. e atat de simplu. spor.

| BlackRose03 a răspuns:

Ceai nu am incercat, dar pastilele au fost scumpe si mai rau m-am ingrasat.Cat timp le-am folosit am sesizat o mica diferenta, dar doar atat.Si pe langa faptul ca am dat jos doar 2-3 kg m-am ingrasat mai mult dupa ce n-am mai luat.Nu merita sa iti distrugi sanatatea si banii pentru asta.

| AlexCristi97 a răspuns:

Nu ajungi la spital laughing dar in general ceaiurile te ajuta sa slabesti repede deoarece sunt doar niste diuretice, adica elimina apa din corp astfel pierzi in doua zile 1 kg de apa... ceea ce nu te ajuta deloc. Pastitele ajuta putin, daca faci si sala si exercitii iti grabeste putin slabirea. Nu te astepta sa stai acasa si sa slabesti.