| vero a întrebat:

A incercat cineva terapii si tratamente Ayurveda? Ati auzit de asa ceva? Am niste dureri de spate care imi ingreuneaza realizarea lucrurilor simple. Am tot fost pe la medici, tratamente si degeaba. Credeti ca Ayurveda ma va ajuta in vreun fel?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ayurveda este medicina populara indiana.
Dar avem si noi medicina populara in Romania, trebuie doar sa citesti si sa cauti in arhiva revistelor: Frunza verde, Formula As si sunt multe altele.
Tratamente naturiste care dau rezultate, daca esti consecvent si respecti ceea ce este prescris acolo.