| Aihao19 a întrebat:

A luat cineva Prozac? Cum va simtiti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Voicu_Alex_1996 a răspuns:

Sora mea a luat si a ajutat o impotriva depresiei, oricum ar trebui sa mergi sa consulti un psihiatru ca sa poata sa iti prescrie, daca deja ai fost este eficient

1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Antidepresivele te ajuta sa dormi. Nu alunga ele depresia, ci un somn odihnitor si regulat. Este eficient cata vreme poti dormi noaptea.