| AvalohAlyn a întrebat:

A luat cineva suplimentul Acutil pentru creier, concentrare și memorare? V-a ajutat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| VasileDumitrescu a răspuns:

Este foarte slab acutil, la fel pot spune si despre Memo Plus daca te-ai gandit sa-l iei. In principiu la noi nu gasesti nimic din care sa observi un efect potent.
Citeste mai multe despre Mind Lab Pro, Modafinil si altele pe https://nootropiceromania.com/, tot acolo gasesti si directionare de unde sa le cumperi.

Eu acum folosesc Mind Lab Pro cu pauze de 2 saptamani la 3 luni de utilizare, apoi reiau, fac asta de 1 an de zile si intr-adevar te ajuta foarte mult! Deasemenea daca am ceva foarte important spre exemplu un proiect sau intalnire importanta folosesc 1 pastila de modafinil dimineata! Modafinil e ideal sa iei maxim 2 pe saptamana ca sa nu capeti toleranta si sa nu mai isi manifeste potentialul la nivel maxim.