| ionut1816 a întrebat:

A mai fost cineva operat la genunchi de ligamentoplastie si are dureri chiar si dupa un an sau mai mult? Stiti care ar putea fi cauzele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| gogu220 a răspuns:

Nu ştiu care ar fi cauzele dar ştiu cu poţi scăpa de dureri.
Băi calde cu nămol pe care poţi să îl iei de la Telega sau ştrandul Băile Valea Steli din Băicoi judeţul Prahova.