| alexx102428 a întrebat:

A murit Denisa Raducu este adevărat?

30 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Din pacate da, ce sa spun uni oamenii sunt niste gunoaie care o jignesc chiar si acum, la doar 27 de anii ce sa spun

| Alin5644466 a răspuns (pentru RAY):

Numai oameni nesimtiti care jignesc persoane care nu mai sunt. Am vazut numai comentarii de hate si minciuni despre Denisa, asa sunt rasistii, m-am uitat de curiozitate pe TPU sa vad ce rasism si hate mai zic astia despre manele si am gasit intrebare "Daca se drogheaza Denisa" si unii nesimiti spuneau ca s-a nascut drogata, dar nu e adevarat, ea nu era asa, eu tot cred ca era foarte de treaba, ca citesc oamenii dupa față si comportament daca sunt de treaba sau nu. Urasc ca pe TPU sunt numai comentarii de hate si rasism despre manele

| RAY a răspuns:

Ma femeie cum poti scrie asa ceva? tu chiar ai o problema mintala, nu inteleg cum admin permite asa ceva pe TPU, o fiinta ca tine care jigneste toti useri de pe TPU

| RAY a răspuns:

Nu cand il jigneai mincinoaso si cand mai spuneai o gluma dar fara a jigni omul, mai consultat de sti ca am bipolaritate? omule exagerezi, gluma ca gluma dar nu rade de o fata care a murit de cancer

| RAY a răspuns:

Vad ca tot spui ca fac greșeli gramaticale multe, hai dovedește ceea ce afirmi, ce greșeli gramaticale fac?

| RAY a răspuns:

Eu nu sufar de bipolaritate, stiu despre e vorba din moment ce ma pasionează domeniul psihologiei, nimic din ce scrie acolo nu ma cuprinde pe mine http://www.ele.ro/......loasa-3711

| RAY a răspuns:

Am tastatura în limba romana, nu ți-am închis nimic, pur simplu nu consider ca fac multe greșeli gramaticale, câteodată da, gramatica limbi romane este cea mai grea dintre limbile latine, este o gramatica slava cu un vocabular latin, este cam la fel de grea ca limba germana sau rusa

| RAY a răspuns:

Ce copy paste visezi tu, pentru asta ma faci agramat? recunosc la faza cu i nu va inteleg

| RAY a răspuns:

Http://adevarul.ro/......index.html

Greşeli gramaticale frecvente în limba română: „i"-urile care ridică probleme

Profesoara a mai atras atenţia că unele persoane mai scriu „tu ştii" cu un singur „i", ceea ce nu este corect, verbul „a şti" are doi „i" la persoana a II-a singular, indicativ prezent şi conjunctiv prezent, forma afirmativă şi forma negativă.

| Drimmero a răspuns:

Da,, a murit, tanara, la 27 de ani...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

CIne mai e si asta?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

O cantareata,, nu ma intreba mai multe pentru ca nu stiu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Hmm, acum am vazut. Canta manele.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai conteaza ce canta? A murit de tanara, avea toata viata inainte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Am zis doar care era ocupatia ei.

| Drimmero a răspuns:

Cand tastezi ceva despre Arsenal, asigura-te ca nu ai negreala sub unghii si ca le ai taiate+ mainile spalate, infectezi tastatura mai mult, nu de alta.

| Drimmero a răspuns:

Esti bolnava, arata-mi undeva greseam si inainte, ala e un stil propriu de a tasta, m-am saturat sa scriu asa cum e normal, mai bag putina diversitate/

| T0T a răspuns:

E mai rău ca înainte ce se întâmplă acum pe Facebook, deci presupun că da. Măcar am scăpat de știrile alea repetitive și enervante că o vedeam într-una prin posturi, că ba se vindecă, ba moare iar. Îmi pare rău pentru ea totuși.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Dar stai, să vezi când o înmormântează, poate vezi nu știu și ce minuni se mai întâmplă...

| Fatamuntilor a răspuns:

A anuntat la stiri! E OFICIAL!
In tot cazul internetul a,, omorat-o'' si a inviat-o de cateva ori!

| Bombatomic_Mircea_1998 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

O invie iar, stai linistit. In acest moment, ea probabil isi petrece timpul cu prietenii prin insulele Maldive si noi stam gura casca ca cica a murit.

| J0B0MAT a răspuns:

Da.Am rămas şocată.Cum te poate lovi viaţa pe neaşteptate, cum poate da boala peste tine când ţi-e lumea mai dragă.

| GoldenZenith a răspuns:

Tv-ul și netul sunt împânzite de știrea asta, deci mai mult ca sigur că da.

| PersonajFictiv a răspuns:

Just f*cking google it.

| FaraNumePls a răspuns:

Așa am înțeles și eu dar nu știu ce să zic.

| curioasa210 a răspuns:

Din nefericire pentru fanii si familia ei...da! Eu nu eram o fana dar imi pare rau!

| GaZa1994 a răspuns:

E scris si pe wikipedia. Da! sad

| endizaw a răspuns:

Pe Facebook la pagina ei officiala a pus o poza cu ea in alb-negru, deci da.

| VeleaDennis15 a răspuns:

Așa au zis și de Marioara Zăvoranu și ea a fost văzută la morga...

| Frincu_Andrei_1905 a răspuns:

Da este adevarat, a ajuns pana la 25 de kg si a decedat! FUNDA?