| apop a întrebat:

A nascut cineva la CF2 in ultimul timp? Imi puteti oferi informatii despre conditiile de la maternitate? ( Cum sunt rezervele, cum sunt asistentele, se lasa bebe in rezerva, etc... orice info credeti ca e de foloa)
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Stropdeploaie a răspuns:

Iti recomand sa mergi aici!

https://www.spitalulfilantropia.ro/

| apop explică (pentru Stropdeploaie):

Doctorita mea lucreaza in privat si la CF2, de aceea intrebam cum este la CF2. La Filantropia...ai vreo recomandare pentru un medic ginecolog? Multumesc