| RAY a întrebat:

A urmat cineva de aici un tratament cu testosteron, cum a fost?
fara răspunsuri aiurea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu, dar din ce am citit in mod normal (deci nu daca suferi de o boala) e bine sa te bazezi pe testosteronul propriu, cel injectat produce efecte secundare.

| RAY explică (pentru doctorandus):

Cand il ai mic degeaba ai baza in el

| doctorandus a răspuns (pentru RAY):

Tocmai d-aia trebuie sa il iei dupa sfatul medicului.

| RAY explică (pentru doctorandus):

Desigur dar e adevarat ca testiculele devin mai mici?

| doctorandus a răspuns (pentru RAY):

Nu cunosc, discuta cu medicul. Stiu insa ca devin mai mici de la steroizi anabolici (nu neaparat de la testosteron).

| RAY explică (pentru doctorandus):

Da,nu stiam, am 27 de anii si nu am barba asta ma enerveaza, iau de 17 zile vitamina d, zinc plus o dieta cu grasimi naturale

| aXy99 a răspuns:

Pentru ce?
Nu produci destul sau vrei sa ai de zeci de ori mai mult testosteron in organism pentru diverse beneficii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:3 ..nu.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce sens a avut sa raspunzi

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Este 1:52, nu prea cred ca vei primi ceva util totusi.De ce ai pus intrebarea asta? Ce ganduri te framanta? Ai patit ceva? hm, hm.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Eu am vrut sa citesc experiența cuiva care a urmat un tratament cu testosteron, nu am patit nimic, decat ca nu creste barba, asta ma enerveaza

| SomeBody12425356 a răspuns (pentru RAY):

Sustin