| andy14 a întrebat:

Acum 2 zile am scapat tigara pe cateva stropuri de otrava de muste si am fumato. De atunci ma simt ametit am stari de greata si respir mai greu. O fi de la tigara aia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| NeaPopa2015 a răspuns:

Da de unde, e de la tutunul de proasta calitate, fumeaza si tu kent sau dunhill.

| andy14 explică (pentru NeaPopa2015):

Era kent 8

| NeaPopa2015 a răspuns (pentru andy14):

Bea lapte atunci.