| yuP a întrebat:

Acum 3 saptamani am avut o raceala mai puternica. am avut pastile dupa niste injectii si apoi m-a luat durerea de stomac.De atunci nu prea ma simt bine cum eram inainte sanatos tot am senzatie de durere la stomac sau la inimastraight face nu stiu la ce este si ma simt prost nu sunt in apele mele... Ce ar trebui sa fac sa imi revin cu stomacul si sanatatea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| geox_3314 a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa te duci la doctor, dar cred ca inca nu ti-ai revenit complet, iti repet mai mule iti poate da doctorul

funda?:*