| anonim_4396 a întrebat:

Acum 8 minute | Koko911 a întrebat:
Buna TPU! Sunt fumator, eu nu fumez acasa pentru a nu observa parintii, azi am iesit la o plimbare si am fumat 15 tigari una dupa alta, in general nu fumez asa mult 5/6 pe plimbare dar in seara asta m-a luat valul acum am ajuns acasa si ma simt foarte ametit, ma doare capul si in partea abdominala. E posibil sa am o intoxicatie cu nicotina? Ps am 17 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai intoxicatie mentala!
Nici fumatorii inraiti nu fumeaza trei sferturi de pachet intr-o singura ora, fiindca li se face mintea ca smoala topita.

| Koko911 a răspuns (pentru Bula):

In intrebare nu este precizat ca le am fumat intr o ora. Iesirea durat aproximativ 3 ore. Nici nu cred ca e posibil sa fumez 15 intr o ora pentru ca trag de ele pana la unghie

| Violleta2022 a răspuns:

15 tigari intr-o ora doua de plimbare?
Nici nu ma mir de ce iti este rau... suna la salvare daca nu-ti revii intr-o ora!

| Yuoia a răspuns:

Acum 10 ore | Koko911 a întrebat:
E posibil sa am o intoxicatie cu nicotina (?)
Acum eu intreb:
Mai traiesti?

| Koko911 a răspuns (pentru Yuoia):

Cred ca traiesc : )

| user0010 a răspuns:

Mai bine de le-ai mânca direct. Mă mir cum de poți fuma atât