| nuconteaza777 a întrebat:

Acum câteva minute în urmă mă uitam simplu la un serial și din senin parca mi s-a paralizat capul pe câteva secunde,parca aveam un tremuriș,după asta m-am speriat foarte tare,oare care este cauza? Ce poate fi asta, pentru că eu singura nu sunt conștientă de ceea ce s-a întâmplat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este că aveai creierul obosit. Când el este obosit, funcționează prost.

| Donsavas a răspuns:

Poate fi torticolis.

| Silazion a răspuns:

Faci infarct, stop cadrio-respirator, paralizezi, ai tensiune mare sau o sa mori. Glumesc! Daca faci miscare, mananci sanatos, bei apa si te odihnesti cand trebuie, ai kg in limite normale, o sa fie bine. Daca nu fa-ti un set de analize generale, ia lista de la medicul de familie cu ce analize sa faci si povesteste-i si medicului sa stie ce sa iti treaca. Pe la 1-2 noaptea te mai ia uneori cu ameteala happy

| nuconteaza777 explică (pentru Silazion):

A fost un accident ischemic tranzitoriu