| NonZarek a întrebat:

Acum câteva zile am văzut pe palmă, în jurul degetelor niște pete maro de mici dimensiuni, iar acum, dimineața, m-am trezit din nou cu ele pe mana, cam în aceeași zona, nu ma doare, nici nu ustura, iar de spălat, foarte greu.
Ce pot fi? E motiv de îngrijorare?
Menționez ca am containere cu mere acasă și întru în contact des cu ele (port mănuși), ridic lăzi și mai beau și suc natural de mar. (dacă ajuta cu ceva informațiile astea)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca le speli, vezi pe unde bagi mana in somn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune poza prin imgur sa vedem cum arata exact. Nu cred ca are legătură cu faptul ca tu ai containere de mere și ridici lăzi.