| Crimschi0Ciprian a întrebat:

Acum două luni am avut o operație pentru o disjuncție acromioclaviculară de gradul 4-5, mi-au pus niște pinuri steinmann. Peste 4 luni trebuie să le scot, mă costă ceva de vreau să merg la un medic în Constanța, când eu am făcut operația în Tulcea? (sunt asigurat medical și operația a fost decontată de cnas)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dinaprilie a răspuns:

Daca medicul respectiv are contract cu cnas este poaibil sa fie gratuit DAR va trebui sa intrebi