| xXBeSpecialXx a întrebat:

Acum o luna am baut niste lapte de la magazin(nu mai stiu firma), iar peste 10-20 de minute mi-a aparut pe piele ca o pata rosie cu puncte albe.Nu am dat importanta.Acum o saptamana mi s-a raspandit pe corp(pe maini mai mult).Nu stiu ce sa fac! Macar sa aflu cum se numeste boala, ca sa incerc sa o fac sa dispara!
Dau funda celui care imi poate spune cele mai multe despre bola!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Alergie la lactoza sau a fost expirat. Mergi la medic. Cum ai stat atata cu petele alea?

| R0R0 a răspuns:

Du-te la medic.
Ai facut o alergie.

| Gabriella44 a răspuns:

Incearca sa te duci la medic...
Pentru ca s.ar putea ca acel lapte sa fi fost expirat sau sa ai o alergie la acesta...Medicul iti va spune ce ai...si ce iti trebuie pentru a fi tratat