PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Acum, ora, 22, o7, pe Euforia, la Dr. Oz, despre sanatatea vaginului!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Domyno a răspuns:

Perfect! Profa mea de chimie e inebunita dupa emisiunea asta si ne povesteste de fiecare data in ultimele 3 minute ale lectiei, abia astept sa vad ce ne va povesti maine laughing)

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este datoria femeii să se intereseze privind sănătatea ei dar uite o sursă şi în tine.
Pa, pa.

| cheloo74 a răspuns:

Dar emisiuni despre sanatatea penisului nu se fac?

PsihoSex
| PsihoSex explică:

cheloo 74, pai intra la Dr. Oz.com si sugereaza-i sa trateze si asta, daca ai probleme si mai poti astepta!
Dar cred ca totusi e mai bine sa te duci urgent la medicul urolog sau androlog!

| Mara15 a răspuns:

Merci, sa ne anunti cand e urmatoarul episod.