| AvalohAlyn a întrebat:

Acutil e bun pentru concentrare? Cine l-a luat și cum v-a fost?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Bruno92 a răspuns:

Nu e nimic bun pentru concentrare, tu ai depresie cronica asa ca poti sa i ei cate pastile vrei nu o sa te ajute. De aia ai probleme cognitive fiindca depresia e de o intensitate foarte puternica, nu e ca oricare depresie. Depresia cronica de regula are rezistenta la tratament de aceea unii iau si 10 ani tratament si iau degeaba ca nu poate vindeca ceva ce trebuia tratat la timp.