| anonim_4396 a întrebat:

Afecteaza "acea perioada a lunii" la o ecografie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu afectează cu absolut nimic.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Nu cred

| 0rlando a răspuns:

Nu, ecografia este o procedură de imagistică, ce se face strict localizată pe segmentul cu probleme.

| Azµre a răspuns:

Nu, depinde de care ecografie este dacă e externă nu dacă e internă nici nu o poți face.

| wrath007 a răspuns:

Nu nu cred ca afecteaza!

| justgabriela a răspuns:

Nu cred big grin

| Denisa2763 a răspuns:

Multumesc mult! happy :*

| alina94mee a răspuns:

Nu, nu cred.