| HD_Dzew_1992 a întrebat:

Ai mei,imi spun ca nu am nimic,la fel mi au spus si doctorii,desi m a simt slabit

Dureri de cap,ametele,dureri musculare,oboseala(stand degeaba)greturi,senzatie de foame dupa masa,uneori lipsa poftei de mancare,insomnii,dureri abdominale in ultima vreme.

Sunt schimbat total, in loc de 20 ani am 50 parca...

O perioada, am mancat usturoi si cuisoare in cantitati mai mari,ma simt oarecum mai bine

Ce credeti,ce as putea avea?
Imi recomandati ceva?
(L a doctor nu ma duc, ca dau numai de prosti)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

Asa recomand si eu: sport/miscare in fiecare zi. O ora este suficient. Iesiri in natura: la sanius/schi in perioada aceasta happy

| MiKutzelu34546 a răspuns:

Fai sport 1h/zi o sa te simti mai bine, asa zic eu, incearca big grin