| Jigsaw a întrebat:

Ajutati-ma cu niste sfaturi va rog, am picat rau la backflip pe umar... mi s-a invinetit tot muschiul pieptului stang dar ma doare clavicula cand ridic mana sus si nu pot dormi pe partea stanga... ce ar trebui sa fac? medic sau ce?sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Jigsaw explică:

@SCVS
Am scapat pana la urma, m-am dus la medic si ca noroc ca nu era rupt clavicula... E bine acum sunt ca si nou.Mersi oricum!

| andreii2 a răspuns:

Mai intrebi?
Mergi la medic. daca s-a invinetit si te doare asa rau, nu mai amana.
Chiar daca iti va trece durerea in cateva zile, 1 saptamana mai tarziu vei avea din nou probleme, asa ca mergi sa te vada un doctor.