| anonim_4396 a întrebat:

AjutorcryingA patit cineva sa nu poate mesteca, pentru ca ceva il impiedica sa deschida guracryingnici nu stiu cum sa va explic:-| Nu pot sa casc gura, ma doare foarte tare osul acelacryingsi nu-mi da voie sa mesteccryingNu mai pot de durere...De la ce poate sa fie?:-s
Multumesccrying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dentartes a răspuns:

Pai ti-ai deplasat articulatia draga, ti-a sarit condilul. la medic si se rezolva

| Dianaa94 a răspuns:

Stiu ca este o "boala". Aveam un coleg care i se inclesta maxilarul thinking mie mi s-a intamplat sa nu pot sa inkid gura( dar eu am avut unele prb ...am cazut dintr-un leagan.etc e mult de spus ), Eu zic sa te duci la doctor cat mai repede posibil.