| AlexiaSandra2003 a întrebat:

Ajutor! Am facut provocarea numită "Lip challenge"(totul a funcționat până când mi s-au "desumflat" buzele)Acum sunt toată vânătă și mâine am școală...ce să fac să îmi treacă mai repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cannibal a răspuns:

Nu ai ce sa faci decat sa astepti sa iti treaca.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E ok sa ai ceva semne sa iti aduca aminte de lipsa de inteligenta in anume momente ale vietii

| AlexiaSandra2003 explică (pentru suntserios):

Eh ce sa faci curiosul moare mai repede happy...

| Deliiiia a răspuns:

Buna, pana maine va trece, incearca sa faci tot felul de exercitii faciale care sa implice buzele pentru a stimula circulatia sangelui. Pune ceva cald in zona respectiva. Poti masca efectul cu un fond de ten+ luciu de buze cu o nuanta de culoare.

| AlexiaSandra2003 explică (pentru Deliiiia):

Iti multumesc pentru raspuns...ti-as fi dat tie funda dar m-am repezit happy

| Deliiiia a răspuns (pentru AlexiaSandra2003):

Cu plăcere, nicio problemă, mă bucur că te-am ajutat! Un mesaj de mulțumire mă bucură mai mult ^^