| AlexCarlanPeYT a întrebat:

Ajutor! Am o umflatura la degetul mare de la picior si nu stiu de la ce e. Mereu cand merg am o durere acolo! Dau panglica daca stiti va rog! https://ibb.co/wJ5d665 link la imagine

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nicu991 a răspuns:

In engleza se numesc planar warts, sunt negi si ar trebui sa mergi la un dermatovenerolog.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Degeaba pui link, mergi urgent la medic ortoped sa te consulte, sa depisteze el cauza, noi nu putem stii.

| mudokins78 a răspuns:

Cancer!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du te la dermatolog

| SoHappy a răspuns:

Mergi la medic