| ihacoswhy a întrebat:

Ajutor! Din cauza ca joc fotbal dar nu foarte des...doar in weekend, am facut muschi "la pulpe" si vreau sa nu mai am ...acum ce stiu eu, poate e celulita dar nu cred fiindca cand incordez se vede dar vreau sa nu mai am si nu prin amputare, daca fac inot mi se subtiaza picioarele? dar daca ma dau cu rolele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Pai scapa de grasimea de pe picioare, ca nu sunt doar muschi, e si grasime, si o sa se vada frumos

| ihacoswhy explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Pai de asta zic, nu cred ca sunt doar muschi ca doar nu fac atletism

| Λl๓a a răspuns:

Draga me, muschiuleii nu se pierd, decat kilogramele in pluswinking