| RazvRazvan5456 a întrebat:

Ajutor!
Nu știu ce sa ma mai fac de dureri de cap. Am fost la medicul de familie si mi-a spus că am sinuzită. Mi-a dat medicamente, iau de câteva zile si tot am probleme, durerile de cap apar in continuare.
Durerile apar si dispar in locuri diferite, le ceafa, in vârful capului, in lateral, la frunte, peste tot. Ce sa fac că nu mai rezist, o fi oare sinuzita sau altceva?
Mă mai doare din cand in cand si între ochi, in zona nasului dar mai rar si mai usor, ma simt si obosit mereu.
Unde sa merg, la ce doctor? Programările la analize durează cam o luna, ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| FruttiFresh300 a răspuns:

Ia niște vitamine, ceva de la a la z.