| georgianaanonim1 a întrebat:

Ajutorr!
Marti trebuia sa iau ultima pastila de anticonceptionale din folie. Dar nu mi-am dat seama si am inceput alta.
Si dupa ce am luat-o pe cea din a doua folie am vazut ca mai am una in vechea folie. Si am luat-o si pe aia. Adica pentru ziua de marti am luat-o si pe aia de marti si de miercuri. Dupa miercuri am luat-o pentru joi si pentru joi pentru vineri si acum vineri ce sa fac? Sa astept sa se faca sambata sa fie in ordine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Username272 a răspuns:

Funda?????

2 răspunsuri:
| Username272 a răspuns:

Poti aștepta dar in timpul acesta eu zic sa nu ai nici un contact sexual, doar cand revi din nou la normal cu medicamentele, funda

| georgianaanonim1 explică (pentru Username272):

Mersiii multtt! Nu, nu voi avea!