| Michelleolivia032 a întrebat:

Am 1,78, 16 ani... Mai cresc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Pina la 18, da, ai sa ajungi probabil la 1, 85-1, 87

| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti fata, nu mai cresti.
Daca esti baiat da, poti creste pana la 18-20 de ani.

| CleanHeart a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de organism..Nu îți poate spune nimeni cat mai crești.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Adi88 a răspuns:

Cu siguranta mai cresti pan la 18 - 20

| Michelleolivia032 explică:

Din vara vreau sa ma apuc de înot, dar e mai mult pentru tonifiere. Voi creste practicând înotul?

| Michelleolivia032 explică:

Mama mea fost foarte inalta 1, 82-1, 85, acum are 48 de ani 1, 75, iar tatăl meu în jur de 1, 80 în adolescenta.Acum 1,70, 57 ani.

| Michelleolivia032 explică:

Sunt fata.

| deeaidkname2 a răspuns:

Până la 18 ani ai șanse să crești. Depinde de metabolism