| anonim_4396 a întrebat:

Am 1.7m la 16 ani si 56 de kg este normala greutatea si inaltimea?
Exista o sansa sa mai cresc cativa cm pana la 20 de ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Vdiana96 a răspuns:

Este foarte normal. Și eu am 16 ani și am 1.67 și 53 kg. De crescut nu știu ce sa zic, depinde de metabolismul fiecăruia, dar sa stii ca este foarte normal

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, sunt normale. Sanse sunt. Probabil inca vreo 5cm asa.

| Anonima163333 a răspuns:

Da,vei mai creste.
Pentru un baiat esti slabut, inca 5-6 kg mai trebuie sa pui pe tine.

Detalii:

https://www.qbebe.ro/......re_318_ani