| iuli4ca98 a întrebat:

Am 11 ani si am cosuri. Stiti o masca naturala impotriva cosurilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Baie de abur de 2 ori pe saptamana si apoi aplicarea unei masti cu argila. Zilnic stergi fata dimineata si seara cu un disc demachiant cu ceai de musetel.

| anka a răspuns:

Citeste pe blogul meu si vei gasi mai multe remedii pentru cosuri.
http://anka-flame.iblogger.org/? tag=acnee

| miauu a răspuns:

Spalate pe fata mai des
pune fructe
legume...

| elvisedy a răspuns:

Foloseste o masca pe baza de aloe vera. yahoo messenger id. elvisedy

| deeuh a răspuns:

Nu folosi nimic cu timpul iti vor trece, daca iti pui masca e posibil sa ramai cu ele toata viata

| iuli4ca98 explică:

Multumesc de sfaturi. Miau trecut cosurile.