| Anonimul92739292 a întrebat:

Am 12 ani si 9 luni si am 1.70, banuiesc ca sunt inalt la varsta mea, dar sunt curios daca dupa 13 ani voi mai creste, adica stiu baieti care la 14 ani au 1, 85 (sunt baiat)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca vei mai creste, esti mic(de varsta). Probabil mai incet fiindca deja ai crescut mult, dar cred ca pe la 1, 80 ajungi sigur.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am crescut pana la 14 ani la 1, 90 si 29 piciorul. De atunci am ramas asa. Depinde de gena fiecaruia.